Umów się na bezpłatną
konsultację

Magazyny Firmowe

Magazyny firmowe są doskonałym i efektywnym sposobem na budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem: klientami, partnerami, pracownikami

powrót

Redagujemy i nadzorujemy publikacje wydawnictw wizerunkowo – marketingowych. Tworzymy publikatory ukazujące się na zewnątrz, jak i magazyny wewnętrzne, w obu przypadkach mogą to być pisma o charakterze newsowym lub specjalistyczne, branżowe. To doskonały sposób dotarcia do zdefiniowanej wcześniej grupy docelowej. Warunek: magazyny muszą przyciągać atrakcyjną treścią –  nawet jeśli mają dotrzeć do załogi niewielkiego zakładu.

 

 

Magazyny przygotowujemy od „A do Z” – to znaczy, że na początek określamy z klientem potrzeby i cele komunikacji, następnie albo tworzymy pismo od zera, przedstawiając projekty graficzne i tekstowe, albo przedstawiamy audyt dotyczący obecnego publikatora i wprowadzamy zmiany. Każda gazeta, bez względu na objętość i cel, musi być po prostu ciekawa dla czytelnika. Nasz zespół ma silne dziennikarskie korzenie. Pracowaliśmy w wielu redakcjach, wiemy jak to robić.