Umów się na bezpłatną
konsultację

We are /3PR/

Od 10 lat tworzymy relacje między naszymi Klientami, ich odbiorcami i mediami. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu dziennikarskim. Realizujemy strategie komunikacji prowadzące do sukcesu biznesowego naszych Klientów

powrót

Przemysław Witkowski

15-letnie doświadczenie w public relations. Specjalność: strategie wykorzystujące wszystkie narzędzia i kanały komunikacji. Ekspert zarządzania kryzysowego. Pomysłodawca i organizator łódzkiego „Pikniku Niepodległościowego”. Przez 10 lat był dziennikarzem Polskiego Radia. Laureat amerykańskiej nagrody im. Kurta Schorka (Kurt Schork Award in International Journalism) oraz nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo śledcze.

Tomasz Michałowicz

Fan dobrej komunikacji z ludźmi, dziennikarz, lider, działacz społeczny. Współzałożyciel i prezes Fundacji JiM,  w której tworzy lepszy świat dla dzieci z autyzmem. Przez blisko dekadę pracował w „Gazecie Wyborczej”, jako dziennikarz ekonomiczny i społeczny. Laureat nagrody specjalnej Fundacji Batorego, a także”Nagrody Watergate” Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Absolwent Executive MBA Uniwersytetu Warszawskiego. Partner w /3PR/ Consulting.

Filozofia działania

/3PR/ Consulting tworzą dziennikarze – zatem wiemy jak współpracować z mediami. Powierzone nam zadania staramy się realizować w oparciu o długotrwałą współpracę pozwalającą poznać potrzeby klienta oraz efektywnie zarządzać jego wizerunkiem. Służy temu ciągła readaptacja prowadzonych w imieniu klienta przez /3PR/ Consulting działań komunikacyjnych.

.

.

Początkiem każdej współpracy są dla nas bezpłatne konsultacje. Pozwalają one precyzyjnie określić potrzeby potencjalnego Partnera Biznesowego i stwierdzić, czy można je zaspokoić za pomocą narzędzi komunikacji i public relations. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w /3PR/, kontakt do nas znajdą Państwo TUTAJ