Umów się na bezpłatną
konsultację

Public affairs

Dla większości firm pozytywne relacje z władzami na szczeblu samorządowym i rządowym są kluczowym elementem ich działań na rzecz otaczającej je społeczności. Wiemy jak te relacje zbudować i harmonijnie je rozwijać

powrót

Biznesu nie da się prowadzić w próżni. Dzisiejszy, pędzący świat wyklucza ten stan. Firmy, aby działać sprawnie i z korzyścią uzależnione są od gęstej sieci formalnych i nieformalnych powiązań. Tworzymy fronty interesariuszy, kojarzymy strony występujące we wspólnych sprawach, kontaktujemy ze sobą firmy i instytucje, kreujemy działania, które ukazują potrzeby klientów w pozytywnym świetle. Public Affairs to nie jest jednak „sztuka dla sztuki”.

Z jednej strony nasze działania pomagają prowadzeniu biznesu, czyli zarabianiu pieniędzy, z drugiej bardzo często przynoszą niepoliczalne korzyści dla jak największej liczby ludzi. Mamy doświadczenie w tworzeniu koalicji, w kojarzeniu uczestników przedsięwzięć biznesowych i społecznych. Budujemy relacje, których wymiernymi, finalnymi efektami są konkretne rozwiązania lub produkty. Ponadto przy użyciu narzędzi PR tworzymy odpowiedni dla nich klimat społeczny.