Umów się na bezpłatną
konsultację

Szkolenia

Stres? Trema? Tylko nieliczni zachowują się naturalnie w trakcie wystąpień publicznych. Wiemy jak nad tym pracować. Potrafimy nauczyć technik wystąpień publicznych oraz rozmów z dziennikarzami.

powrót

To niełatwe: odpowiadać płynnie i sensownie na pytania dziennikarzy, mając świadomość rejestrującego oka kamery i mikrofonów. Wystąpienia publiczne nie muszą być jednak koszmarem sennym. Większość osób, które oglądamy w TV, nie posiada wrodzonego daru urzekania tłumów.

99 procent z nich nauczyła się, jak zachowywać się w takich sytuacjach. Jak się przygotowywać, jak ubierać, stać, mówić. /3PR/ prowadzi od lat takie szkolenia. Naszym zdaniem są niezbędne dla każdego, kto przynajmniej raz ma wystąpić publicznie.

Prowadzimy poprzedzające wystąpienia medialne szkolenia, warsztaty i treningi. Wykorzystujemy autorskie programy autorskie z umiejętnej komunikacji i zarządzania wizerunkiem.

  • W pierwszym module uczestnicy szkoleń zdobywają praktyczną wiedzę o tym, jak skutecznie trafić do odbiorców za pośrednictwem mediów.
  • Moduł drugi to nauka technik wypowiedzi z wykorzystaniem prawdziwego studia radiowego. Zajęcia prowadzi dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem radiowym wspierany przez profesjonalnego realizatora dźwięku.
  • Moduł trzeci, to warsztat „pracy z kamerą”. Zespół złożony z reportera i operatora kamery w praktyczny sposób wyrabia u uczestnika prawidłowe zachowania przed kamerą.