Umów się na bezpłatną
konsultację

/3PR/ znów z MANUFAKTURĄ

/3PR/ Consulting wrócił po rocznej przerwie do współpracy z łódzką Manufakturą. Odpowiadamy za pełną obsługę PR tego jednego z największych kompleksów rozrywkowo–handlowych w Polsce, jednej z największych rewitalizacji w Europie.

Wizerunkiem Manufaktury bezpośrednio zajmują się: Agnieszka Danowska i Remigiusz Mielczarek. Tworzą zespół biura prasowego Manufaktury. Odpowiadać mają przede wszystkim za stały kontakt z dziennikarzami (media relations), redagowanie informacji prasowych, organizację konferencji, briefingów i spotkań indywidualnych. Przypominamy, że /3PR/Consulting współpracował z Manufakturą przez cztery lata do jesieni 2013 roku, w ramach takiej samej umowy obejmującej pełną obsługę PR.

Agnieszka Danowska przez 9 lat pracowała w „Gazecie Wyborczej”, była m.in. redaktorką prowadzącą wydanie, redaktorką dodatków, dziennikarką kulinarną. Prowadzi także zajęcia w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego. Remigiusz Mielczarek przez wiele lat był związany z łódzkimi rozgłośniami radiowymi (m.in. Manhattan, ESKA, Classic) i stacjami telewizyjnymi (TOYA, Tele 24). Pełnił także funkcję rzecznika prasowego teatralnego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych i zajmował się wizerunkiem łódzkiej Fundacji „Krwinka”.

Foto