Umów się na bezpłatną
konsultację

Niezykły mebel na ProMaTap

Byliśmy odpowiedzialni za koncepcję i realizację wydarzenia promującego meblarską konferencję ProMaTap. Udało się namówić prezydent miasta Łodzi i wystawców, aby wspólnie stworzyli niepowtarzalny prototyp fotela pod marką Hanna Zdanowska.

Podczas pierwszego dnia ProMaTapu , po oficjalnym rozpoczęciu konferencji, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska wraz z organizatorami konferencji zaprezentowała unikatowy fotel tapicerowany.  Autorką jego projektu była  sama Prezydent Zdanowska,  a wykonały go firmy biorące udział w konferencji . Każda z firm odpowiedzialna była za inny element tego niepowtarzalnego mebla.

W obecności widzów i dziennikarzy Pani Prezydent wykonała symboliczny, ostatni szew obicia mebla, a następnie jeden z najlepszych specjalistów-tapicerów w kraju w błyskawicznym tempie nałożył je na zaprojektowaną konstrukcję. Wszystko działo się na żywo. Jako pierwsza funkcjonalność mebla przetestowała jego autorka.  Na koniec fotel przekazany został na cele charytatywne – trafił na jedną z licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.