Umów się na bezpłatną
konsultację

Akcja „Nauczmy się ratować życie”

Wspólnie z ratownikami z Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi zorganizowaliśmy w Orange Plaza Financial Center pokaz udzielania pierwszej pomocy. W szkoleniu wzięli udział najemcy i pracownicy Orange Plaza Financial Center

Goście Orange Plaza Financial Center powinni wiedzieć, że dbamy o ich bezpieczeństwo. Najważniejsze są pierwsze minuty przed przyjazdem pogotowia ratunkowego. Często to one decydują o tym, czy poszkodowany przeżyje, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze Szkołą Ratownictwa łódzkiego pogotowia – mówił Michał Styś, Dyrektor Zarządzający OPG Orange Property Group. – Klienci firm i instytucji goszczących w Orange Plaza Financial Center muszą czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że potrafimy udzielić im pomocy przedmedycznej – dodaje dyrektor Styś.

Latem częściej zdarzają się urazy czy omdlenia. Zazwyczaj zespoły ratownictwa medycznego nie mają szans na szybkie dotarcie do poszkodowanego (korki, fatalne oznakowanie ulic i domów, słupki, parkany itp.). W takiej sytuacji życie człowieka zależy wyłącznie od reakcji świadków zdarzenia. Dlatego też, OPG Orange Property Group, inwestor Orange Plaza Financial Center, zaprosił wszystkich swoich najemców i ich klientów, do udziału w praktycznym pokazie udzielania pierwszej pomocy przed przyjazdem lekarza.