Umów się na bezpłatną
konsultację

BioNanoPark – start!

BioNanoPark to jedna z najważniejszych inwestycji w Łodzi. To nowoczesne centrum badawcze oraz biurowe. Nasza agencja, w ramach stałej współpracy, zorganizowała uroczystość rozpoczęcia robót budowlanych kompleksu

Z chwilą wbicia pierwszych łopat na placu do zakończenia budowy kompleksu dzieliło nas dokładnie 958 dni i 1 godzina. Skąd to wiadomo? Na stronie internetowej stworzyliśmy specjalny zegar odmierzający czas do finału robót. Uruchomił go podczas uroczystości marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Chwilę potem zarząd i udziałowcy Technoparku symbolicznie rozpoczęli inwestycję.

Dziś w BioNanoParku pracują dwa duże Laboratoria: Biotechnologii Przemysłowej oraz Biofizyki Molekularnej i Nanostrukturalnej. Prowadzą prace badawcze dla biznesu i ośrodków naukowych w Polsce i za granicą. Dzięki inwestycji powiększył się także Łódzki Inkubator Technologiczny. Może w nim działać co najmniej 50 młodych firm.
Agencja zajęła się pełnym PR wydarzenia. O inwestycji mówiły wszystkie łódzkie media, trafiła ona na forum ogólnopolskie dzięki informacji Polskiej Agencji Prasowej.