Umów się na bezpłatną
konsultację

IV edycja Programu Jonatan

Ruszyła kolejna, czwarta odsłona programu Jonatan. Agencja od inauguracji programu przed dwoma laty kreuje i prowadzi jej działania wizerunkowe.

Konferencją prasowa na pl. Dąbrowskiego w Łodzi rozpoczęła IV edycję programu społecznego Jonatan. Tym razem bierze w nim udział 8 młodych ludzi z Łodzi i okolic (w tym podopieczni Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Ignacewie). W tej edycji organizatorów wspiera niezwykła, międzynarodowa Fundacja SKATEISTAN, która wsławiła się budową skateparku w zniszczonym wojną Kabulu.

Polscy mistrzowie jazdy na desce pokażą, że ta uliczna forma ruchu jest wspaniałym oderwaniem od szarej rzeczywistości łódzkich ulic i poprowadzą szereg interesujących zajęć dla „Jonatanowców”.

Postarają się przekazać im radosną filozofię wszystkich prawdziwych skaterów na świecie. Członkowie SKAITESTAN-u popisywali się swoimi umiejętnościami przed dziennikarzami podczas konferencji prasowej.

Co to jest Jonatan?
To projekt skierowany jest do młodzieży z tzw. trudnych środowisk. Jego pomysłodawcą jest INDESIT COMPANY, zaś współtwórcą i realizatorem programu w Polsce: łódzka Fundacja Jaś i Małgosia. Projektowi patronuje Ministerstwo Sprawiedliwości RP.