Umów się na bezpłatną
konsultację

Nasza kampania nagrodzona dwoma Spinaczami

Jedna kampania – dwa Spinacze. Nasza agencja wraz z Manufakturą zostały uhonorowane najważniejszymi w Polsce nagrodami branży public relations. Jury doceniło koncepcję i kampanię informacyjną opery „Człowiek z Manufaktury"

To wspaniałe widowisko Teatru Wielkiego w Łodzi, zrealizowano nie tylko na scenie, ale i na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze, będącej Mecenasem przedsięwzięcia.

Zdaniem uczestników konkursu, jury w swoich werdyktach było w tym roku wyjątkowo surowe. W wielu kategoriach nie przyznano Złotych Spinaczy, a jedynie srebrne i brązowe. Jednak koncepcja i realizacja kampanii informacyjnej opery „Człowiek z Manufaktury” przekonała jurorów, którzy uhonorowali ją  Złotym Spinaczem w kategorii „Kultura i media”, a także Srebrnym Spinaczem w kategorii „PR miejsca”, w której w tym roku było to najwyższe wyróżnienie.

Gdy przedstawialiśmy ten pomysł klientowi, wydał on nam się, delikatnie mówiąc, szalony, ale nasz klient lubi odważne rozwiązania, jest gotowy nawet na takie niekonwencjonalne działania promocyjne. Każdemu z Państwa życzę tak odważnych klientów i realizacji z tak wielkim rozmachem – powiedziała po odbiorze nagrody Agnieszka Danowska-Tomczyk, rzecznik prasowy Manufaktury.

„Człowiek z Manufaktury” to opowieść o wielokulturowej Łodzi. Był to gigantyczny projekt: trzy lata prac, kilkuset artystów, światowej sławy soliści, międzynarodowy konkurs operowy pod przewodnictwem Krzysztofa Pendereckiego, światowa premiera w Teatrze Wielkim w Łodzi i otwarte megawidowisko na Rynku Włókniarek Łódzkich w Manufakturze.

W przedsięwzięciu wzięły udział światowe sławy: mezzosopranistka Małgorzata Walewska, kontrtenor Michał Sławecki, baryton Stanisław Kierner i debiutujący w operze słynny aktor Wojciech Pszoniak. Libretto napisała Małgorzata Siorska-Miszczuk, a muzykę skomponował Rafał Janiak. Spektakl wyreżyserował Waldemar Zawodziński, który stworzył także niezwykłą scenografię.

Złote Spinacze to coroczny, najważniejszy w Polsce konkurs branży PR. Organizowany jest przez Związek Firm Public Relations. Pełna lista tegorocznych lauteatów: https://zlotespinacze.pl/zlote-spinacze-2019-rozdane/

Foto