Umów się na bezpłatną
konsultację

W Łodzi powstanie SuperAkademik

Najnowocześniejszy w Polsce akademik Hello Live&Study stanie w sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do współpracy przy tym ambitnym projekcie

Pierwsza konferencja prasowa skupiła uwagę większości lokalnych mediów. Z jednej strony komunikujemy samo śmiałe przedsięwzięcie, z drugiej naszym zadaniem jest przybliżenie systemu inwestowania Condo – jeszcze słabo znanego w Polsce.

Czym wyróżnia się inwestycja? Będzie to prawdziwy smart-akademik.Studenci tym samym kluczem elektronicznym (być może będzie to smartfon) otworzą drzwi do swojego pokoju, zamówią posiłek, zapłacą za pralnię, wejście do klubu muzycznego czy na siłownię. W pokojach o podwyższonym standardzie będą zaś bezpłatnie przeszukiwać internetowe biblioteki zagranicznych uczelni, dzielić się materiałami z wykładów dzięki specjalnej, szybkiej i bezpiecznej wewnętrznej sieci.

W dodatku każdy może stać się właścicielem jednego lub więcej pokoi w Superakademiku, a w dodatku na tym zarobić. Inwestorzy oferują bowiem sprzedaż w pełni urządzonego lokalu jako produktu inwestycyjnego przeznaczonego pod wynajem w systemie CONDO z gwarancją zwrotu z inwestycji w wysokości 7 procent rocznie.

Wykonawcą generalnym budynku jest Real Development Group Sp. z o.o. Sp. k. – firma z 20-letnim doświadczeniem w przygotowywaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, realizator takich projektów jak: Sun Tower, Apartamenty Liliowa, czy osiedle mieszkaniowe Mirabelkowa Aleja. Spółka w przypadku tej inwestycji pełni rolę inwestora zastępczego. Realizatorem budowy jest firma MRT Philosophy

Foto