Umów się na bezpłatną
konsultację

Bill Murray dla Magazynu 60+

Wydajemy magazayn 60+ dla naszego Klienta, jednej z największych firm w branży farmaceutycznej. Udało nam się przeprowadzić wywiad z Bill'em Murray'em, specjalnie dla Magazynu 60+:: „Osiągnąłem niemal wszystko, co chciałem”. Całość rozmowy z jednym z najoryginalniejszych aktorów amerykańskich w 12 wydaniu kwartalnika

W tym numerze „Magazynu 60+” oddajemy głos seniorom – otwieramy go bowiem opiniami zebranymi wśród starszych osób przez wolontariuszy. Co sądzą na temat otaczającego ich świata: miejscowości, osiedli, bloków, w których żyjemy, komunikacji, urzędów, przychodni, szans na nadrobienie „cyfrowych” zaległości? Co wokół powinno się zmienić? O tym piszemy w artykule „Senior – intruz w swoim mieście?”. Warto też przeczytać, dlaczego starość Jerzego Baykowskiego jest powabna i dlaczego Kazimierz Margol – zamiast oszczepem – rzuca pomysłami. A dla tych z Państwa, którzy może rozważają, czy przyjąć pod swój dach psa, obowiązkowo do przeczytania poradnik: „Pies na zdrowie”.

  • Magazyn 60+ to jeden z nielicznych w Polsce periodyków dedykowanych seniorom.
  • Agencja wykonuje Magazyn 60+ w pełnym zakresie, od planu, poprzez kreacje i tworzenie, do przygotowania do druku Nakład 100 tysięcy egzemplarzy.
  • Jego wydawcą jest łódzka spółka ePRUF S.A.