Umów się na bezpłatną
konsultację

Wystawa Krzysztofa Kieślowskiego w Manufakturze

Z prawdziwą przyjemnością zorganizowaliśmy otwarcie wystawy dokumentów, fotosów, plakatów związanych z życiem i twórczością Krzysztofa Kieślowskiego. Otwarcie przyniosło 31 informacji, m.in. w RMF FM, TOK FM czy Gazecie Wyborczej, których zasięg osiągnął ekwiwalent reklamowy w wysokości 100 tysięcy złotych.

Ekspozycję w łódzkiej Manufakturze, pod nazwą „Ślady i pamięć” przygotowało Muzeum Kinematografii w Łodzi. Upamiętnia 20-tą rocznicę śmierci jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów, a stała się swoistym podsumowaniem jego życia i twórczości. Artystyczną biografię artysty ukazano na wystawie w dokumentach, fotografiach – prywatnych i zrobionych w czasie pracy na planie zdjęciowym, fotosach filmowych, międzynarodowych plakatach do filmów. Znalazły się tam również dyplomy i nagrody, jakie Krzysztof Kieślowski otrzymał na krajowych oraz międzynarodowych konkursach oraz festiwalach filmowych. Wśród dokumentów zamieszczono także te osobiste, rodzinne – udostępnione przez żonę reżysera, panią Marię Kieślowską – dzięki którym widz może poznać artystę od strony prywatnej.

/3PR/ Consulting zajęło się pełną obsługą medialną wydarzenia: zaprosiliśmy dziennikarzy, zorganizowaliśmy 2 pokazy prasowe z udziałem specjalistów z Muzeum Kinematografii, opracowaliśmy materiały graficzne. Wydarzenie zostało dostrzeżone i szeroko opisane w prasie: Gazecie Wyborczej, Dzienniku Łódzkim i Expressie Ilustrowanym. Do słuchaczy ogólnopolskich informacja o wystawie dotarła dzięki dziennikarzom stacji RMF FM oraz TOK Fm. Omówienia wystawy i zaproszenia do jej obejrzenia ukazały się ponadto w kilkudziesięciu portalach internetowych, m.in. onet.pl, kulturaonline.pl, e-tatr.pl czy cojestgrane24.pl.

Wystawę będzie można ogladać do 10 kwietnia 2016.